Document Actions
logo museo napolibeniculturali
Document Actions

Dita e Trashëgimisë Kulturore

by osula Për herë të fundit modifikuar 2008-11-01 20:39

Vizitë falas në muze

What
When 2008-09-29
from 10:00 to 22:00
Where Muzeu Arkeologjik Kombëtar, Bulevardi “Dëshmorët e Kombit”, Tiranë
Add event to calendar vCal
iCal

Dita e Trashëgimisë Kulturore gjatë së cilës Muzeu Arkeologjik Kombëtar i Tiranës qëndron i hapur nga mëngjesi deri në darkë dhe hyrja është falas për çdo person që është i interesuar ta vizitojë atë.

« Tetor 2017 »
Di Mo Ma En Fr Sh
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 

Comunità Europea Interreg Italia-Albania Regione Puglia Ministria e turizmit, kultures, rinise dhe sporteve Direzione Regionale per i Beni Culturali e Paesaggistici della Puglia Tecnopolis Novus Ortus

This site conforms to the following standards:

Section 508 WCAG
Valid XHTML Valid CSS
E përdorshme në çfarë browseri